Evinize şık bir dekorasyon katmak istiyorsanız modern ve güzel duvarlara sahip olmanız şart! Badana boya gibi işler ciddi zorlukları olan işler bu sebepten duvarlarınızı daha pratik yöntemlerle güzelleştirmeyi deneyin. Bu pratik dekorasyon önerisinin en ucuz ve en pratik yolu duvar stickerlarından geçiyor.

Duvar stickerını salon dekorasyonunuzda kullanacaksanız salonunuzun tarzına göre siyahın ağırlıkta olduğu modern çizgiler ya da varaklı görünümü veren dore desenlerin yer aldığı stickerları tercih edebilirsiniz. Salon dışında yatak odanızda da aynı tarzda stickerları kullanmanız hoş olabilir.

Eğer stickerları kullanacağınız yer çocuk odasıysa birbirinden renkli modeller sizi bekliyor diyebiliriz. Bu odaları en güzel yapacak stickerlar ise tabiiki çocuğunuzun hayalindeki kahramanın yer aldığı stickerlar olacaktır.

Mutfak ve banyo gibi genel teması olan bölümlerde ise o ortama uygun desenlerin olduğu modelleri tercih edebilirsiniz. Mutfakta sebze ve meyvelerin yer aldığı, banyoda da deniz temasının yer aldığı stickerlar ideal olabilir.